Pro zrušení objednávky můžete kontaktovat naše zástupce z obchodního oddělení na telefonním čísle +40 773 743 562 nebo o to můžete požádat na e-mailové adrese office@cesiro.cz (Zákaznický servis), v obou případech uveďte své jméno. objednávka byla zadána nebo číslo objednávky a případně důvod zrušení.

Na všechny produkty v naší nabídce se vztahuje 100% záruka, pokud je některý z produktů rozbitý, bezplatně jej vyměníme. Pošlete nám e-mail na adresu office@cesiro.cz nebo nám zavolejte hned teď +40 773 743 562

Můžete využít konzultace našich specialistů přítomných v showroomu nebo můžete poslat e-mail na adresu office@cesiro.ro (Zákaznický servis).

Kontaktní a dodací údaje si může každý zákazník přímo změnit.
Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se ke svému účtu a poté budete mít přístup ke všem údajům původně vyplněným při vytvoření účtu

Slevový kupón lze uplatnit při dokončení objednávky. Vlevo nahoře jste dotázáni, zda “Máte kupón?”.

Chcete-li uplatnit kupón, musíte kliknout na „Kliknutím sem zadejte svůj kód“. Otevře se nová sekce s polem pro zadání slevového kódu a vedle něj tlačítkem pro uplatnění kupónu v objednávce.

Faktura s nesprávnými údaji musí být stornována a musí být vystavena nová daňová faktura se správnými údaji. Operace stornování a vystavení nové fiskální faktury lze provést pouze během téhož fiskálního měsíce a pouze u faktur s hodnotou vyšší než 100 Euro (včetně DPH). Pokud jsou obě podmínky splněny, kontaktujte Službu podpory prostřednictvím některého z uvedených kontaktních způsobů s uvedením čísla objednávky, pro kterou požadujete novou fakturu, a nových fakturačních údajů.

Máte ještě otázky?

ZAVOLEJTE PRO COKOLI
K VAŠIM SLUŽBÁM

NAPIŠTE E-MAIL A MY ODPOVÍME

KONTAKTUJTE NÁS NA CHATU A BUDEME S VÁMI KOMUNIKOVAT